Tahmin Günlüğü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brondby v Odense

2 posters

Brondby v Odense Empty Brondby v Odense

Mesaj  Winner Paz Tem. 19, 2009 10:27 pm

Danimarka ligi transfer sezonunda inanılmaz durgundu.Takımlar genelde geçen yılki kadroları korumayı tercih etti.Olan transferlerde zaten genelde ülke içinde birbiri arasında NBA tarzı değişim transferleriydi.
Odense'nin toplam 5 transferinin ikisi kaleci,geri kalanları tamamen orta saha takviyesi.Aalborg'dan Brezilyalı Caca,Viborg'dan Rurik Gislason ve Lyngby'den Matti Nielsen.Hepsi sıradan futbolcular.
Brondby'nin en önemli transferi Panathinaikos'dan isveç li orta saha oyuncusu Mikael Nilsson.Ayrıca Randers'den defans oyunucusu Jan Frederiksen transfer edildi.
Dün Kopenhagen'in yenilgisi iki takımı da ekstra motive eder.Brondby hafta içi Estonya temsilcisine sahasında 0-1 yenildi(Avrupa ligi ön eleme) ve bu yenilgi bayağı eleştirildi Danimarka'da normalde farklı rahat bi galibiyet bekleniyodu.Onun moral bozuklugu ve yorgunlugu da var Brondby üzerinde.Odense bu ligin 3.büyük takımı olarak kabul ediliyor.Şampiyonlukları falan oldugundan değil düzenli olarak ligi hep ilk 3-4 sıra içinde bitiriyorlar kendi sistemleri var.
Benim tahminim 2 takımda kontrollü oynar,defansif futbol yüksek olasılık ama Odense'nin geçen yılki çıkışı devam eder diyorum.Bu sene benim ilk şampiyonluk adayım Odense.
Odense +0.5 AH veya (X-2 çifte şans) 1.67 10bet

Winner
Admin

Brondby v Odense Empty Geri: Brondby v Odense

Mesaj  Mirzas Ptsi Tem. 20, 2009 4:55 am

2-2 bitti,tek kullanım için güzel bi seçenekti teşekkürler

Mirzas
Admin

http://futbolizm.forumotion.co.uk